AQ

Firma AQ, s.r.o. byla založena v roce 1995 jako logické pokračování aktivit, které byly do té doby vedeny pod hlavičkou firmy jako fyzické osoby Sapara UNI zhruba od přelomu let 1992 a 1993. Hlavní činností firmy v této době byl vývoj a výroba reprosoustav prodávaných pod vlastní značkou AQ - Acoustique Quality.

Sortiment v průběhu let narůstal a dnes si můžete zakoupit kolem třiceti různých modelů vyráběných ve třech až sedmi barevných variantách. Reprosoustavy AQ jsou opravdu vyráběny v České republice, k jejich konstrukci používáme pečlivě vybrané materiály a komponenty, abychom dosáhli co nejpříznivějšího poměru kvalita/cena. Disponujeme dvěmi technologiemi výroby korpusů. Pro základní řadu používáme linku s kontinuálním nanášením folie na MDF desky, vyšší řady jsou vyráběny na povrchu s pravou přírodní dýhou, takže lze v dobrém slova smyslu tvrdit, že co kus, to originál.

Jak se dařilo postupně budovat prodejní síť obchodních partnerů začala firma do své nabídky přidávat i další produkty, příslušenství reprosoustav, jako kabely, stojany, držáky a podobně. Postupně se v nabídce začali objevovat i další značky. První byl, dnes již celosvětově známý, Project, jehož gramofony se vyrábí rovněž stále v ČR. Postupně začaly přibývat další zastoupení.


Stránky výrobce: http://www.aq.czToto oddělení je prázdné.

Přihlášení

Aktuality

Více o nás 28. 5. 2012


Navštivte také naše domovské stránky www.viaco-elektro.cz

  Vstupte na naše webové stránky
 

Kontakt

 
485 110 088

Speciální přání


captcha image
*  

Nejprodávanější zbožíTyto internetové stránky používají jen nezbytně nutné soubory cookie pro správný chod e-shopu. Více informací zde.