Fagor

Skupina Fagor se řadí mezi pět nejvýznamnějších výrobců bílé techniky v Evropě. Zaměstnává 8 400 lidí a disponuje 8 výrobními závody ve Španělsku (Fagor Electrodomésticos), 5 ve Francii (Fagor-Brandt),
jedním v Polsku (Fagor-Mastercook) a dalšími výrobními jednotkami v Itálii, Maroku a Číně. Má filiálky v 18 zemích světa a exportuje svoje výrobky do 130 států všech kontinentů. V roce 2009 fakturace skupiny Fagor činila 1,4 miliardy EUR a celková roční produkce představuje více jak 8 milionů výrobků.

Skupina Fagor je největším evropským výrobcem vrchem plněných praček a průtokových ohřívačů, zatímco světové prvenství ji patří ve výrobě tlakových hrnců. Je průkopníkem nejprogresivnějších technologií, jakými jsou např.  pyrolytické čištění pečicích trub nebo vaření na indukčních deskách.

Logo Fagor nesou nejen domácí  spotřebiče, ale také zařízení pro hromadné stravování, nábytek, kotle, klimatizace, solární technika,
obráběcí a kovací stroje, frézy, průmyslové lisy, telekomunikační a satelitní technika aj.

Skupina Fagor je součástí největšího družstevního seskupení na světě MCC (Mondragón Corporación  Cooperativa) s více jak 85 000 členy, která je zároveň jednou z největších podnikatelských skupin Španělska. Ve výrobní divizi je nejvýznamnějším a největším členem Fagor.


Stránky výrobce: http://www.fagorcz.cz/Toto oddělení je prázdné.

Přihlášení

Aktuality

Více o nás 28. 5. 2012


Navštivte také naše domovské stránky www.viaco-elektro.cz

  Vstupte na naše webové stránky
 

7.4. - 10.4. ZAVŘENO


Kontakt

 
485 110 088

Speciální přání


captcha image
*  

Nejprodávanější zbožíTyto internetové stránky používají jen nezbytně nutné soubory cookie pro správný chod e-shopu. Více informací zde.