Tamron

Tamron nabízí široké portfolio objektivů pro digitální i klasické zrcadlovky. Za více než 60 let zkušeností v oblasti foto-optiky se stal jedním z nejvýznamnějších představitelů na poli výrobce kvalitní foto techniky na světě.

    Tamron má vždy za cíl vytvořit ideální zoom objektiv, výsledkem tohoto je představitel vysokovýkonného zoom objektivu - Tamron AF 18-270mm F/3.5-6.3 Di-II VC LD Asp. (IF) Macro (Model B003), disponující 15X - největším zoomem na světě a VC - optickým stabilizátorem obrazu. Tamron nabízí v oblasti makrofotografie již dlouhá léta kvalitní objektivy. Legendárního zástupce v této oblasti, makroobjektiv Tamron AF SP 90mm F/2.8 Di Macro 1:1, doplnil zcela nový objektiv Tamron SP AF 60mm F/2.0 Di-II LD (IF) Macro 1:1 (Model G005), jehož konstrukce je určena výhradně pro digitální zrcadlovky s malým snímačem do APS-C formátu a jeho velkým kladem je světelnost s minimální clonou F2, která je v současné době nejlepší na světě pro danou ohniskovou vzdálenost. Nejnovějším přírůstkem do rodiny teleobjektivů je nový Tamron SP AF 70-300mm F/4-5.6 Di VC USD (Model A005), plnoformátový teleobjektiv s VC - optickým stabilizátorem obrazu a zcela novou technologií - USD (Ultrasonic Silent Drive), unikátní ostřící pohon vyvinutý výrobcem Tamron, jedná se o velmi rychlý a tichý automatický ostřící nmechanismus. Tento objektiv disponuje označením SP - Super Performance, tedy objektiv nejvyšší optické kvality, konstrukce je schopna vypořádat se s obrazovými plnoformátovými čipy s rozlišením 24,0 MPix. Více nových aktuálních informací naleznete na těchto aktualizovaných stránkách www.tamron.cz.


Stránky výrobce: http://www.tamron-objektivy.cz/Toto oddělení je prázdné.

Přihlášení

Aktuality

Více o nás 28. 5. 2012


Navštivte také naše domovské stránky www.viaco-elektro.cz

  Vstupte na naše webové stránky
 

7.4. - 10.4. ZAVŘENO


Kontakt

 
485 110 088

Speciální přání


captcha image
*  

Nejprodávanější zbožíTyto internetové stránky používají jen nezbytně nutné soubory cookie pro správný chod e-shopu. Více informací zde.