Veronica

 
 
 

Plná záruka 5 let

Šicí stroje české značky Veronica disponují kovovou konstrukcí, spolehlivou mechanikou a dlouholetou tradicí v oboru. I proto mají všechny stroje Veronica prodlouženou pětiletou zárukou (záruka je bez omezení a vztahuje se na všechny části stroje).

Servis do 5 dnů

Díky obecně známé rychlé dostupnosti všech náhradních dílů a díky velké hustotě kompetentních servisních středisek poskytuje většina autorizovaných prodejců nadstandardní službu „Servis do 5 dnů“. Proto je Váš šicí stroj opraven přednostně, bez nutnosti dlouhého čekání.

Čerpejte 5 výhod zdarma

Všichni zákazníci značky Veronica mají k dispozici novou službu „5 výhod zdarma“. Tato služba poskytuje zákazníkům nadstandardní služby zdarma. . Můžete tedy čerpat následující: plná záruka 5 let, servis do 5 dnů, garance dostupnosti náhradních dílů, funkce 5 + 1, poradenství a asistenční služba.

Držitel ocenění „Sdružení mechaniků“

Vysoká spolehlivost, dlouhá životnost a kvalitní servisní zázemí, to jsou hlavní přednosti, díky kterým jsou stroje značky Veronica opakovaně oceňovány prestižním oceněním „Sdružení mechaniků šicích strojů - STKV“.

E-shop

Ve značkovém e-shopu Veronica zajišťujeme nadstandardní služby. Kromě rychlého zaslání navíc nabízíme službu dodání stroje s předvedením nebo vyzvednutím u specializovaného prodejce za „internetovou“ cenu. Proto si na našem firemním e-shopu zde můžete stroj nejenom objednat za zvýhodněné ceny, ale navíc si můžete nechat šicí stroj předvést přímo na vaší adrese nebo na prodejně. Samozřejmostí je i poradenská asistence (před i po zakoupení, rychlý servis, odborná poradna, apod.).

Nejprodávanější česká značka

Vysoké nároky klademe především na vývoj, výrobu a kvalitu poskytovaných služeb. Široká prodejní a servisní síť autorizovaných prodejců, kompletní návody v češtině i české popisky přímo na šicím stroji. To vše jsou střípky, které dopomohly značce Veronica k titulu „nejprodávanější česká značka 2009 v kategorii šicích strojů“.

Široká prodejní síť v ČR

Pro maximální komfort při výběru a nákupu šicího stroje vybudovala značka Veronica celoplošnou prodejní a servisní síť, která se svou strukturou řadí k nejhustším prodejním sítím v ČR. Proto nekupujte zajíce v pytli a využijte možnosti navštívit specializovaného prodejce, který Vám vše rád předvede, vysvětlí a zajistí kompletní servis.

 


Stránky výrobce: http://www.sici-stroje.cz


Seřadit


Přihlášení

Aktuality

Více o nás 28. 5. 2012


Navštivte také naše domovské stránky www.viaco-elektro.cz

  Vstupte na naše webové stránky
 

7.4. - 10.4. ZAVŘENO


Kontakt

 
485 110 088

Speciální přání


captcha image
*  

Nejprodávanější zbožíTyto internetové stránky používají jen nezbytně nutné soubory cookie pro správný chod e-shopu. Více informací zde.