Zelmer

Zelmer působí v České republice od jara roku 1996 jako výhradní dovozce domácích elektrospotřebičů značky Zelmer - podlahových vysavačů a kuchyňských spotřebičů. Po prvním oficiálním představení nabízeného sortimentu na veletrhu Domo´96 v Brně se značka v krátkém období začala prosazovat a získala si trvalé místo ve většině významných prodejen po celé ČR. Vysokou kvalitou výrobků si Zelmer zachovává přední pozice v tržních podílech vysavačů a také významné pozice v malých kuchyňských spotřebičích.

Značku Zelmer poprvé viditelně zvýraznila televizní reklamní kampaň na vysavače Cobra. Ty se v zápětí dostaly mezi nejprodávanější vysavače v České Republice. Později následovaly další úspěšné vysavače jako Twister, Jupiter, Solaris a Aquawelt, které se staly námětem televizní reklamní kampaně v roce 2007 -  2009.

Postupem času Zelmer rozšířil svou nabídku o výrobky spadající do kategorie péče o tělo, jako např. vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy, kulmofény, osobní váhy a zastřihávače vlasů .

V roce 2010 začal Zelmer s distribucí vestavných spotřebičů, které se vyznačují neotřelým designem a elegantním vzhledem.  

Cílem společnosti Zelmer je uspokojit potřeby zákazníka. Podrobujeme naše výrobky různým testům a zátěžovým zkouškám, aby byly co nejkvalitnější a nejspolehlivější. Chceme naše výrobky prodávat s vědomím, že zákazník bude spokojen a zůstane značce Zelmer věrný.


Stránky výrobce: http://www.zelmer.cz


Seřadit


Přihlášení

Aktuality

Více o nás 28. 5. 2012


Navštivte také naše domovské stránky www.viaco-elektro.cz

  Vstupte na naše webové stránky
 

7.4. - 10.4. ZAVŘENO


Kontakt

 
485 110 088

Speciální přání


captcha image
*  

Nejprodávanější zbožíTyto internetové stránky používají jen nezbytně nutné soubory cookie pro správný chod e-shopu. Více informací zde.